ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL DT-0950
| Споживана потужність | 1200 Вт |
|---|---|
| Швидкість обертання | 8000-28000 об./хв |
| Максимальна глибина пропилювання | 52 мм |
| Цанговий затискач | 6/8 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага |
4,300 кг |
Купити фрезер електричний INTERTOOL DT-0950 можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Вага | 4.3 кг |
| Виробник | Intertool |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина фрезерування | 52 мм |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 28000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основні атрибути | |
| Тип | Фреза |
| Наличие подшипника | True |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |