


384 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL HT-0075
| Твердість за шкалою Роквелла | 89 HRC |
|---|---|
| Кількість у наборі | 5 ед. |
| Діаметр фрези | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 25,4; 38,1; 50,8; 63,5; 76,2 мм |
| Вага | 0,650 кг |
| Об'єм | 0,000976 куб.м |
ОПИС
Фрези являють собою інструмент з одним або декількома різальними лезами. Фрези призначені для фрезерування, вибірки пазів різної форми, виконання шпонічного пазу та ін. Фрезерування — це процес механічного оброблення матеріалу фрезою, яка обертається навколо своєї осі з великою швидкістю та має або напаяні (механічно встановлені), або виготовлені з цілісного матеріалу ножі.
У наборі HT-0075 представлені 5 фрез різної довжини. Це прямі пазові фрези, які призначені для виготовлення прямих пазів різної ширини та глибини, а також для наскрізного отвору. Прямі пазові фрези як у наборі HT-0075 використовуються для прорізування шпонних отворів для дверей або для вікон. Також ці фрези використовуються для подвійного шпунтового з'єднання, шипового потайного або напівпотаємного з'єднання та ін. Всі фрези укомплектовані в спеціальний дерев'яний кейс, який зручний як для зберігання, так і для транспортування.
Під час роботи з прямими пазовими фрезами не рекомендується встановлювати більшу глибину оброблення для першого проходу виробом, від 7 до більше міліметрів. Якщо вам необхідно виконати глибокий паз, його потрібно проходити в кілька етапів, щоб уникнути навантаження на двигун фрезера та поперечний навантаження на фрезу. Якщо вам необхідно зробити широкий паз, теж не потрібно поспішати з цим. Бажано пройтися попередньо фрезами від меншого до більшого, щоб уникнути навантаження. Твердість наших фрез за шкалою Роквелла оцінюється в 89 HRC. Це забезпечує високу міцність інструмента та збільшує термін експлуатації.
Купити набір фрез пазових прямих, 5 шт. INTERTOOL HT-0075 Ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Фреза |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Наличие подшипника | Так |