2 970 ₴
Бензотример VILMAS 5200-GBC-2.4 - це інструмент для скошування трави, дрібних чагарників, очерету. бур'янів та інших рослин. Робочий об'єм двигуна становить 52 см3 - цього більш ніж достатньо для виконання завдань по косовиці трави. Для полегшення запуску, на косі встановлений "легкий" стартер. Також діаметр робочої штанги становить - 28 мм, що підвищує надійність коси. Для правильного розподілу ваги на косу чіпляється плечовий ремінь - це істотно полегшує роботу з тримером. Головні ріжучі елементи на косі - це металевий ніж і нейлонова шпуля з волосінню. Ножем легко і просто косити різні чагарники, волосінню ефективно коситися будяки й траву. Захист ніг забезпечує пластиковий захисний кожух. Обсяг бака складає 1.2 літра. Цього обсягу вистачає на косіння трави приблизно 7-8 соток ділянки.
Купити якісний бензотример VILMAS 5200-GBC-2.4 можна в нашому інтернет магазині Домовик-Vorskla з доставкою по всій Україні.
Основні характеристики:
Робочий об'єм: 52 куб. см
Об'єм паливного бака: 1,2 л
Швидкість: 3000 об/хв
Діаметр: 28 мм
Легкий старт
Комплектація:
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 7 кг |
| Основні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | Vilmas |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна | 3.26 к. с. |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Легкий запуск | Так |