2 761 ₴
Пила ланцюгова електрична VILMAS 2000-ECS-405 призначена для заготівлі дров на зиму та догляду за садом. Поздовжньо розташований двигун потужністю 2000 Вт забезпечить високий рівень комфорту та ефективності в роботі. Довжина направляючої шини 405 мм, швидкість руху ланцюга досягає 13,1 м/сек.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vilmas |
| Країна виробник | Латвія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 786 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |