



1 755 ₴
Орбітальна шліфувальна машина (ексцентрикова машина) KRAISSMANN 550 ES 150 призначена для шліфування дерева, металу та інших поверхонь. Шліфувальна машина виготовлена в стильному дизайні та містить металеву основу корпусу. Для зручності роботи містить основну ручку та дві додаткові: одна є частиною основного корпусу та друга регульована є повноцінною додатковою ручкою. Потужність двигуна становить 550 Ватів. Максимальні оберти становлять 13000 обертів на хвилину та, за допомогою спеціального регулятора, може варіюватися від 4000 до 13000. Пил від роботи може збиратися в спеціальний пластиковий контейнер, так і можливе під'єднання пилососа. Діаметр шліфувального диска становить 150 мм. Також за бажання можна поміняти основу для шліфувального кола на 125 мм ( додаткова основа постачається в комплекті).
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 550 Вт
Частота вібрації: 4000-13000 в хв
Діаметр шліфувального диска: 150 мм
ОСОБЕННОСТИ:
Пластиковий контейнер для пилу
Можливість зміни шліфувальної основи
Купити орбітальну шліфувальну машину KRAISSMANN 550 ES 150 можна в нашому магазині Будиночок-Vorskla з доставкою по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |