



1 406 ₴
Особливості:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3200 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 8 мм |
| Максимальна глибина пропілу (пластику) | 15 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |