ХАРАКТЕРИСТИКА:
Пластиковий контейнер для пилу
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Орбітальна шліфувальна машина ВИТУЗЬ ОШМ-125/700
Пластиковий контейнер для пилу
Перехідник для під'єднання пилососа
Інструкція
Запасні вугільні щітки
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Виробник | Витязь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |