


855 ₴
Ротор (якір) для електропили РИТМ.М ПЦ 2400, Міас ПЦ 2400
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Міас |
| Тип запчастини | Якір |
| Призначення інструменту | Електропила |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пакета | 46 мм |
| Довжина пакета | 53 мм |
| Діаметр колектора | 31 мм |
| Загальна довжина | 166.5 мм |
| Між підшипниками | 132 мм |
| Діаметр верхнього підшипника | 12 мм |
| Діаметр нижнього підшипника | 8 мм |
| Хвостовик (вліво) | 6 зубів |