
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Фрезер тример KRAISSMANN 910 OFT 6-8 призначений для роботи з деревом, пластмасою, ламінату, дсп та інших матеріалів. Цей фрезер відрізняється від інших фрезерів унікальною конструкцією, що дає змогу використовувати його як вертикальним фрезером так і крайковий. Фрезер KRAISSMANN 910 OFT 6-8 має в комплекті дві змінні платформи. Зміна платформ відбувається досить швидко, що забезпечують спеціальні затискачі. Коли необхідно, можна працювати фрезером і без платформ. Дві змінні цанги на 6 мм і 8 мм дають змогу використовувати широкий спектр робочих фрез. Середня глибина фрезерування (40 мм) дає змогу охопити широкий спектр завдань із фрезерування. Регулятор обертів дасть змогу уникнути надмірного биття на великих фрезах.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 910 Вт
Частота обертання: 10000 - 30000 об/хв
Розмір цанги фрези: 6 мм
Клас електрозахисту: II
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 910 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна глибина фрезерування | 40 мм |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |