


1 688 ₴
Рубанок електричний Kraissmann 750 EH 82 призначений для обробки заготовок з деревини, оснащений надійним двигуном потужністю 750 ват, холостий хід - до 16000 об/хв. Максимальна ширина стругання становить 82 мм, глибина стругання - 2 мм. Основне руків'я інструменту ергономічно виконане за формою долоні, завдяки чому рубанок зручно лежить у руці і не вислизає. Подвійна ізоляція забезпечує необхідну безпеку під час роботи.
Особливості:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |