Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
СТАНОК СВЕРЛІЛЬНИЙ KRAISSMANN 750 SB 20
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 750 Вт
Холостійка хода: 470 - 3030 об/хв
Кількість швидкісних режимів: 5
Діаметр патрона: 20 мм
До комплекту входять лещата та 1 патрон на 20 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 20 мм |
| Споживана потужність | 750 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 3030 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| ЧПУ | Ні |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 51 кг |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 230 мм |
| Ширина столу | 230 мм |
| Хід пінолі | 100 мм |