



Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Перфоратор KRAISSMANN 900 BH 26 DFR - багатофункціональний інструмент, призначений для різання отворів в матеріалах різної щільності, таких як: бетон, камінь, цегла, дерево, сталь, кераміка. Це легкий і простий у використанні інструмент напівпрофесійного класу.
KRAISSMANN 900 BH 26 DFR оснащений функцією реверсу, є блокування кнопки ввімкнення. Корпус виготовлений з ударостійкого пластику. Інструмент поставляється в пластиковому кейсі, де є все необхідне для початку роботи.
Особливості:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління, Свердління з ударом |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4850 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 12 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |