

540 ₴
Ротор (якір) для міксера VORSKLA ПМЗ 1400/16
ХАРАКТЕРИСТИКА:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення інструменту | Міксер |
| Діаметр пакета | 41 мм |
| Довжина пакета | 45 мм |
| Діаметр колектора | 28.5 мм |
| Загальна довжина | 153 мм |
| Між підшипниками | 117 мм |
| Діаметр верхнього підшипника | 10 мм |
| Діаметр нижнього підшипника | 8 мм |
| Хвостовик (вліво) | 6 зубів |