6 372 ₴
Відбійний молоток Kraissmann 1700 AH 45 - надійний інструмент напівпрофесійного класу, призначений для руйнування цегляних або бетонних конструкцій, а також для розтину дорожнього полотна. Справлятися з такими складними завданнями модель Kraissmann 1700 AH 45 може завдяки високій потужності (1700Вт), а також силі удару в 45Дж. Для зручності в роботі відбійник обладнаний системою гасіння вібрації, що знижує вплив вібрації на здоров'я людини і підвищує ступінь комфорту під час роботи з відбійником.
Особливості:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальна сила удару | 45 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1450 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Металевий кейс |