Болгарка УШМ 2000/180 - надійний, універсальний інструмент побутового класу високої якості та продуктивності, який допоможе Вам виконувати різання, зачистку, шліфування металу, пластику, каменю та інших матеріалів.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |