


1 179 ₴
Віброшліфувальна машина KRAISSMANN 270 SS 12 — це інструмент для шліфування стін, дерев'яних виробів, металу. Збільшена потужність до 270 Ватів збільшилася й розмір шліф.машини (проти маленьких вібраційних машин), але завдяки продуманому дизайну інструмент зручно лежить у руках і не ковзає. Розмір робочої поверхні становить 90 мм на 187 мм. Шліфувальний папір фіксується за допомогою спеціальних затискачів. Для зменшення кількості пилу можна під'єднати будівельний пилосос. Постачається з пластиковим контейнером для пилу.
Купити вібраційну шліфувальну машину(ВШМ) KRAISSMANN 270 SS 12 Ви можете в нашому інтернет-магазині Будиночок-Vorskla з доставкою по всій Україні.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 270 Вт
Частота вібрації: 7000 - 12000 в хв
Розміри робочої поверхні: 90х187 мм
ОСОБЕННОСТИ:
Пластиковий контейнер для пилу
Прогумований держак
Регулювання кількості обертів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 90 мм |
| Довжина стрічки/листа | 187 мм |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 12000 кол/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |