

315 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Якір для шурупокрута KRAISSMANN 410 EBS
ХАРАКТЕРИСТИКА:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Призначення інструменту | Шуруповерт |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пакета | 32 мм |
| Довжина пакета | 25 мм |
| Діаметр колектора | 22 мм |
| Загальна довжина | 109 мм |
| Між підшипниками | 90 мм |
| Діаметр верхнього підшипника | 11 мм |
| Діаметр нижнього підшипника | 6 мм |
| Хвостовик (прямо) | 12 зубів |