

1 170 ₴
Болгарка KRAISSMANN 1050 KWS 125 - це відмінний вибір інструменту для різання металу, зачистних робіт. Потужний мотор 1050 Ватт розвиває швидкість до 11000 оборотів за хвилину. Відмінну роботу інструменту забезпечують якір та статор з мідною обмоткою та додатковою заливкою лаком.

Особливості:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |