3 285 ₴
Фрезер електричний KRAISSMANN 1900 OFE 6-12 — це дворучний вертикальний фрезер із потужним мотором 1900 ватів. Апарат використовується для точного фрезерування пазів, крайок і канавок. Для цього в комплекті йде 3 різних цанги 6, 8 і 12 мм. Завдяки цьому можна вибирати широкий спектр потрібних фрез. Під час запуску мотор запускається плавно, без ривка завдяки вбудованій системі стабілізації обертів. Максимальна глибина фрезерування становить 100 мм. Кнопка увімкнення з блокуванням забезпечить вам безпечну та безперервну роботу. Регулювання частоти обертання шпинделя та фіксатор глибини гарантують точний результат за мінімального навантаження.
Купити фрезер недорого можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні!
Характеристика:
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |