



2 547 ₴
Рубанок електричний KRAISSMANN 1450 EH 3/110 незамінний у столярному ремеслі, або будівництві. Його функціонал, порівняно з механічним рубанком, значно ширший, а продуктивність вища завдяки потужному електродвигуну. KRAISSMANN 1450 EH 3/110 забезпечує спрямований викид стружки і плавне регулювання глибини стругання. Глибина обраної чверті - до 3 мм.
Особливості:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання | 110 мм |
| Максимальна кількість обертів | 14500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |