2 655 ₴
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 1500 Вт
Кількість обертів: 11500-34000 об/хв
Діаметр фрези: 6/8 мм
Максимальна глибина фрезерування: 50мм
СТАВЛЯЄТЬСЯ З КОМПЛЕКТОМ ФРЕЗ (12 ШТУК) У ПЛАСТИКОВОМУ Кейсі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Максимальна кількість обертів | 34000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |