10 091 ₴
Верстат свердлильний VORSKLA ПМЗ 1800/20-16 призначений для високоточного свердління в дереві, сталі, кераміці та інших матеріалах, з використанням закріплення заготовки і можливістю регулювання її положення для отримання необхідних допусків точності свердління.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 20 мм |
| Споживана потужність | 1800 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2580 об/хв |
| Кількість швидкостей | 12 шт. |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| ЧПУ | Ні |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 42 кг |
| Довжина | 500 см |
| Ширина | 300 см |
| Висота | 105 см |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 300 мм |
| Ширина столу | 300 мм |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 400 мм |
| Виліт шпинделя | 75 мм |