


Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Автомийка KRAISSMANN 2500 з регулюванням тиску оснащена індукційним двигуном підвищеної надійності, пістолетом з двома змінними насадками (в тому числі - турбо), щіткою, що обертається, і керованим піноутворювачем для зручної й ефективної роботи, колесами та ручкою для зручного пересування, довгим шлангом високого тиску (10 м) і власниками форсунок і шланга.
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Силумін |
| Максимальний тиск | 170 бар |
| Максимальна продуктивність | 438 л/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Автовідключення при відсутності води, Колеса, Відсік для зберігання насадок, Ручка для перенесення |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Плоска насадка, Обертова щітка, Грязьова фреза, Пінна насадка |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |