


6 372 ₴
Автомийка KRAISSMANN 1800 з регулюванням тиску оснащена пістолетом із двома змінними насадками (зокрема - турбо) і щіткою, що обертається, для зручної й ефективної роботи, колесами і ручкою для зручного пересування, довгим шлангом високого тиску (10 м) і тримачами форсунок і шланга.
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 140 бар |
| Мінімальний тиск | 100 бар |
| Максимальна продуктивність | 400 л/год |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |