Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
ХАРАКТЕРИСТИКА:
ПОСТАЧАЄТЬСЯ У КОМПЛЕКТІ З ЛЕЩАТАМИ І ДВОМА ПАТРОНАМИ: НА 13 ММ І 16 ММ.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 0.9 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Кут нахилу | 45 град. |
| ЧПУ | Ні |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 580 см |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 250 мм |
| Виліт шпинделя | 50 мм |
| Хід пінолі | 50 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 16 мм |