


4 410 ₴
Верстат свердлильний VORSKLA ПМЗ 900/13-16 призначений для просвердлювання заготовок із різних матеріалів (дерево, метал, пластик, цегла, бетон)
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 0.9 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 570 см |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 250 мм |
| Виліт шпинделя | 250 мм |
| Хід пінолі | 50 мм |