



1 620 ₴
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 1100 Вт
Кількість обертів: 14500 об/хв
Ширина стругання: 82 мм
Глибина стругання: 2 мм
Глибина вибираної чверті: 3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 14500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |