Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Характеристика:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 730 Вт
Швидкість протягування стрічки: 220 м/хв
Довжина стрічки: 457 мм
Ширина стрічки: 76 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Ширина шліфування | 76 мм |
| Споживана потужність | 730 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина стрічки/листа | 457 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість стрічки | 220 м/хв |
| Тип шліфмашини | стрічкова |