Болгарка VORSKLA ПМЗ 2400/180 професійна
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Виробник | Vorskla |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |