Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Болгарка VORSKLA ПМЗ 1,2/125 - є надійним і практичним інструментом, який широко застосовується як у професійній діяльності, так і для вирішення побутових завдань. Спеціальне оснащення дає змогу очищати поверхні від лакофарбових покриттів, видаляти нерівності, чисто полірувати і шліфувати. Так само можна якісно різати металеві заготовки, пластик, кераміку.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |