

1 699 ₴
Дриль ударний KRAISSMANN 1200 DBH 16 - це надійний інструмент високої якості, який допоможе Вам виконати свердлильні роботи в сталі, бетоні, деревині та інших матеріалах. І все це завдяки двигуну, потужність якого становить 1200 Вт. Інструмент зроблений за новітніми технологіями, на сучасному обладнанні. Застосування матеріалів і комплектуючих частин найвищої якості, забезпечує безвідмовну роботу інструменту протягом тривалого періоду часу.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 16 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |