



2 336 ₴
Пила ланцюгова електрична VORSKLA ПМЗ 2500/405 має поперечне розташування двигуна. Даний інструмент призначений для щоденної експлуатації на дачі, в присадибному господарстві, в лісопереробній роботі, для робіт тесляра і на будівництві. Інструмент економічний під час використання та значно екологічніший, ніж бензопили, тому без проблем може використовуватися і в закритих приміщеннях.
Особливості:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 406 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |