



765 ₴
Шуруповерт мережі Vorskla ПМЗ 0,7-10Н Вона може викручувати або закрутити гвинти, а також згорнути дерево, метал, кераміку, скло та інші поверхні. Шуруповерт оснащений потужним редуктором і хорошим металевим патроном. Оберти регулюються за допомогою спеціального колісника на кнопку або за допомогою програми, щоб натиснути кнопку.
Комплектація:
Характеристика:
Напруження/ часта: 230 В/50 Гц
Сила: 700 Вт
Кількість обертів: 0-750 про/ми
Діаметр патрона: 10 мм
Купити шуруповерт віддалений Vorskla ПМЗ 0,7-10Н Ви можете в нашому інтернеті магазин Домівка - Vorskla з доставкою по всій Україні.
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Vorskla |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |