
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Ротор (якір) VORSKLA ПМЗ 1200/125 про
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Тип запчастини | Ротор |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пакета | 41 мм |
| Довжина пакета | 51 мм |
| Діаметр колектора | 28 мм |
| Загальна довжина | 171 мм |
| Між підшипниками | 131 мм |
| Діаметр верхнього підшипника | 12 мм |
| Діаметр нижнього підшипника | 8 мм |
| Хвостовик (паз) | 8 мм |
| Хвостовик (різьба) | 6 мм |