
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Ротор (якір) для VORSKLA ПМЗ 0,9/125 Е
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Тип запчастини | Ротор |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пакета | 38 мм |
| Довжина пакета | 50 мм |
| Діаметр колектора | 25 мм |
| Загальна довжина | 153 мм |
| Між підшипниками | 125 мм |
| Діаметр верхнього підшипника | 10 мм |
| Діаметр нижнього підшипника | 7 мм |
| Хвостовик (шпонка) | 8 мм |