
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Ротор (якір) для 125/1100
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Ротор |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пакета | 40 мм |
| Довжина пакета | 48 мм |
| Діаметр колектора | 25 мм |
| Загальна довжина | 161 мм |
| Між підшипниками | 131 мм |
| Діаметр верхнього підшипника | 10 мм |
| Діаметр нижнього підшипника | 9 мм |
| Хвостовик (шпонка) | 8 мм |
| Хвостовик (різьба) | 8 мм |