
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Ротор (якір) для болгарки DWT 180 SL (WS150T/D-180T/TV/D/DV)
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Тип запчастини | Ротор |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пакета | 43 мм |
| Довжина пакета | 62 мм |
| Діаметр колектора | 27 мм |
| Загальна довжина | 186 мм |
| Між підшипниками | 148 мм |
| Діаметр верхнього підшипника | 12 мм |
| Діаметр нижнього підшипника | 8 мм |
| Хвостовик (паз) | 9 мм |