
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Ротор (якір) для VORSKLA ПМЗ 800
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Тип запчастини | Ротор |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 42 мм |
| Діаметр колектора | 23 мм |
| Загальна довжина | 146 мм |
| Між підшипниками | 113 мм |
| Діаметр верхнього підшипника | 8 мм |
| Діаметр нижнього підшипника | 7 мм |
| Хвостовик (вліво) | 5 зубів |