2 867 ₴
Акумуляторна ланцюгова міні-пила KRAISSMANN 1502 AKS 20UL використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев'яних гілок, чагарнику, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага і компактні розміри забезпечують комфортну і акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 102 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 120 хв |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |