5 522 ₴
Акумуляторна ланцюгова пила KRAISSMANN 3051 AKS 20UL належить до серії бездротових інструментів, що використовують універсальну акумуляторну батарею (2000 або 4000 мАг) та універсальний зарядний пристрій.
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 305 мм |
| Кількість обертів | 2300 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |