



Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Акумуляторна ланцюгова пила KRAISSMANN 3502 AKS-BL 20UL належить до серії бездротових інструментів, що використовують універсальну акумуляторну батарею 4000 мАг та подвійний зарядний пристрій.
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Кількість обертів | 6500 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Швидкість обертання ланцюга | 16 м/сек |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 86.2 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |