1 593 ₴
Акумуляторна шабельна пила KRAISSMANN 261 AUS 20UL належить до серії бездротових інструментів, що використовують універсальну акумуляторну батарею 4000 мАг та універсальний зарядний пристрій.
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Висота пропилу | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір ходу полотна | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |