



2 484 ₴
Акумуляторна ланцюгова міні-пила KRAISSMANN 1521 AKS 20/2 використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев'яних гілок, чагарника, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага та компактні розміри забезпечують комфортну та акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 152 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.8 м/сек |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |