3 080 ₴
Шуруповерт безщітковий ударний акумуляторний із зарядкою та акумулятором 2А KRAISSMANN 132 E-ABS-BL 20UL - це найпотужніший шуруповерт у лінії шуруповертів Kraissmann. Максимальний крутний момент становить 60 Нм. Це дозволяє використовувати шуруповерт у професійній сфері. Роботи з закручування шурупів, свердління виконуються з легкістю. Два швидкісні режими дозволить вибрати потрібну швидкість роботи. Шуруповерт має три режими роботи: свердління, свердління з ударом і режим закручування саморізів. Високоякісний металевий патрон дозволяє затискати свердла від 0.8 мм до 13 мм. Для більшої зручності роботи можна використовувати додаткову ручку. Вона може вкручуватися як ліворуч, так і праворуч. Інструмент працює від батареї з напругою 20 Вольт. Є можливість встановити як акумулятори з ємністю 2 А, так і з ємністю 4 А.
Шуруповерт акумуляторний KRAISSMANN 132 E-ABS-BL 20UL є частиною універсальної серії акумуляторного інструменту. Універсальність забезпечується тим, що одні акумулятори та зарядні пристрої підходять до різних інструментів. Це дає змогу заощаджувати при купівлі різних видів інструменту.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |