20 740 ₴
Чотиритактний двигун настільки економний у витраті палива, що паливного бака вистачить на 4 години роботи при максимальному навантаженні, а ручний або електричний стартер (з ключа) швидко зреагує на ваші дії і не підведе за будь-яких умов.
Інверторний бензиновий генератор має якісне виконання і розрахований на тривалий термін експлуатації, тож, обираючи цю модель, Ви можете не сумніватися в її безперебійній і довгій роботі.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XYG |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 4.1 годин |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 149.5 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.9 л |
| Об'єм паливного бака | 7.5 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 1.8 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 33.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Кількість коліщат | 4 |