Особливості ланцюгової бензопили KRAISSMANN KS 2609:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Вага | 4.65 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 26 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |