3 452 ₴
Ручний електролобзик KRAISSMANN 900 SS 130 Professional line призначений для прямого та криволінійного розпилу матеріалів з деревини, пластику або металу, за умови використання відповідного пиляльного полотна. Електричний лобзик оснащений регульованою алюмінієвою підошвою із пластиковим покриттям та триступінчастим регулятором маятникового ходу.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2500 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 130 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Здув тирси | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Прогумована рукоятка | Так |