26,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Шурупокрут акумуляторний VORSKLA ПМЗ 12/2-2000 LI - це інструмент для закручування шурупів. Регулювання обертів здійснюється за допомогою натискання на кнопку, чим сильніше натискаєте, тим швидше крутиться патрон. За допомогою спеціального перемикача здійснюється обертання патрона ліворуч, праворуч. Максимальні обороти становлять 1300 оборотів за хвилину. Шурупокрут зроблений у сучасному дизайні зі зручною прогумованою рукояткою, завдяки якій інструмент не ковзає в руці. Для роботи у затемнених місцях є підсвічування зони роботи. Відстежити рівень заряду батареї можна за допомогою індикатора заряду на шурупокруті.
Шурупокрут акумуляторний VORSKLA ПМЗ 12/2-2000 LI Ви можете купити в нашому інтернет-магазині з гарантією 12 місяців.
Комплектація:
Характеристика:
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 28 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |