1 665 ₴
Шурупокрут акумуляторний KRAISSMANN 2020 ABS 18/2 LI— це новинка 2020 року від бренда KRAISSMANN. Добре збалансований, з прогумованою ручкою інструмент чудово та зручно лежить у руці. Шурупокрут працює від акумуляторної батареї з напругою на 18 вольтів і ємністю на 1500 мА·год. Також є можливість регулювання обертів обертання від ступеня натискання на кнопку. Для полегшення вибору швидкісного режиму є кнопка перемикання швидкостей (2 швидкості). Для роботи в погано освітлених місцях є підсвітка робочої зони. Шурупокрутом можна як просвердлювати затвердіння, так і закручувати шурупи. Максимально можливе свердління для металу становить 10 мм. Для роботи з різними матеріалами є 18 режимів затягування. Шурупокрут KRAISSMANN 2020 ABS 18/2 LI постачається в зручному пластиковому кейсі.
Купити дешево шурупокрут KRAISSMANN 2020 ABS 18/2 LI можна в нашому інтернет-магазині Будиночок-Vorskla з доставкою всією Україною.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
ОСОБЕННОСТИ:
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |