6 638 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Висота скошування | 68 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 2800 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |